Logan 2017 Türkçe Dublaj hd izle
4.7
Sizin Oyunuz:
Oylama: 4.7 /10 (3)
1,938 Görüntülenme

Logan 2017 Türkçe Dublaj hd izle

Logan-izle-1

Logan Türkçe Dublaj izle


Mangold, filmi süper kahraman filmleri üzerine inşa edilmiş ancak farklı tonlarda ve şiddet tasvirinde daha gerçekçi olarak nitelendirdi. Logan, en azından kısmen, alkışlanan çizgi roman hikayesi Old Man Logan'dan ilham alıyor; burada, emekli bir Wolverine, denetimcilerin kazandığı ıssız bir dünyada son bir Unforgiven tarzı araştırmaya sürükleniyor. Burada mutantkind, korkunç görünümlü bir yakın gelecekteki ortamda ve X-Men'leri artık varolmadığı için ölüyor gibi görünüyor. Bu arada, filmin kötü adamları, Reavers'ın anti-mutant cyborg hizip gibi görünüyor. Mangold, onun özel sayfasında haftalarca bu konuda ipuçları vermiştir.

Logan-izle-2

Logan full izle


Raporda aynı zamanda Laura'nın Wolverine gibi pençeleri olduğunu fakat üç yerine iki tane pençeye sahip oldukları belirtiliyor. Logan izle filmi için ilk hatırlatıcı poster, bir iki elden daha fazlasını içeriyordu, ancak ilgimizi en üst seviyeye çıkarmak için yeterliydi. Şimdi, aynı iki karaktere sahip ikinci bir poster aldık, ama bize biraz daha fazlasını gösteriyor. Wolverine 3 izle kesinlikle birisinden kaçıyor ve Logan'ın baba tarafının parladığını görmek güzel. Şimdiye kadar çıkan her Logan filmi can alıcı sahneler ile doluydu ve insanları memnun edecek bir kalite sahip yapımlardı. Geniş bir hayran kitlesine sahip vizyona girmek için geri sayıma başladı.


Logan Türkçe Dublaj izle

Logan 2017 izle’nin resmi yayın tarihi 3 Mart 2017’de ABD’de ve İngiltere’de bir önceki gün 2 Mart’ta gerçekleşti. Film bu yılın başında mart ayında başlamış ve film Ağustos ayının ortalarında tamamlanmıştı. Logan film fragmanının Johnny Cash’s Hurt’u kullanması belki burnunda da olsa da filmi, süper kahraman film fragmanlarında bulmaya eğilimli kasvetli orkestra puanı veya stok müziği dışında başarıyla ayarlıyor ve filmi bir karakter parçası olarak kuruyor. Logan izle

Wolverine 3 Türkçe Dublaj izle
Wolverine’in şifa verici faktörünün zayıfladığını görürüz, tırnakları genelde görünen yumrukları ve vücudu üzerinde kalıcı izleri vardır. Bu römorkun Kırmızı Bant versiyonunda, Logan’ın pençelerini bir erkeğin kafasının içine sokacağına tanıklık ediyoruz. Artı, Logan ve Professor X, şu anda X-23, yani Laura Kinney olduğunu bildiğimiz bu filmdeki gizemli bir genç kızla birleşti. Ayrıca filmin ortak yazarı ve 2006 Johnny Cash nakış dizisinin Walk The Line’ın yönetmeni olarak römorktaki müziği seçimi tamamen şaşırtıcı değil.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Resimler

  "Logan 2017 Türkçe Dublaj hd izle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  
  toptan köfte dedektör