Recep İvedik 5 Sansürsüz Full izle 2017
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
2,299 Görüntülenme

Recep İvedik 5 Sansürsüz Full izle 2017

Recep İvedik 5 izle çok yakında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Bu serii ile birlikte 5. bölümede imzasını atmış bulunuyorlar. Ülkemizde pek çok yönetmen komedi filmleri üzerine yoğunlaşmakta ve bir çok eserlere imzasını atmaktalar. Hal böyle olunca insanlarda hangi filme gidecekleri konusunda ister istemez bir ayrılık yaşıyor ve seçim yapmak zorunda kalıyor. Yani benim güzel annem durumu özetlersek recep bu sefer de işleri çığırından çıkartıyor. Bir önceki bölümünde malesef çok pis şekilde sıçan ivedik ekibi bu bölümde geçmişi unutturacak efsane bir senaryoyla gümbür gümbür geliyor gibi gözüküyor. Gülmekten gözlerimizi yaşartacak bir filim bekliyoruz.


Recep İvedik 5 resim2

Recep İvedik 5 full izle


Nedense ilk bölümlerde güzel giben bütün filmler izlediği çizgiyi pek fazla ileri götüremeden sıçma bölümüne koşuyor neden böyle oluyorki aynı yolda ve aynı kalemde gitmek çokmu zor. Yoksa paranın ve o filmde yakaladıkları kitle sayısı oyuncuların ve yapımcıların Recep İvedik 5 full izle dübürlerinimi kaldırıyor ben bilemedim fikri olan buyursun. Filmin yönetmenliğini ise Şahan Gökbakar'ın kardeşi Togan Gökbakar üstleniyor. Umuyoruzki bu bölümdede diğeri gibi sıçmalamasyon işlemine geçmemişlerdir. Hep birlikte izleyip göreceğiz ne entrikaların döndüğünü ve macera serüvenini anlamaya çalışacağız. Hayat işte insanların karşısına ne çıkacağını kestiremiyoruz bazen en yakınındaki insan zarar verebiliyorken en uzağındaki insan sana yardım eli uzatıyor.

Recep İvedik 5 resim1

Recep İvedik 5 Sansürsüz izle


Farklı muhabbetler dönüyor biz insanlık vazifelerimizi ve Mevlamızın verdiği görevlerini düzgün bir şekilde yerine getirmeye gayret edelim biz onu göremesekte o bizi görüyor. Aslında biz görüyoruz ama kör olduğumuz için görmediğimizi zannediyoruz halbusa kafamızı kaldırıp sağımıza solumuza önümüze ve yukarımıza baksak mevlayı göreceğiz film izle ama dediğim gibi görmeyi biz çok farklı algılıyor ve öyle anlıyoruz. Bir taşın bile mevla'nın var olduğununa ispatıdır ama işte görmek var birde GÖRMEK var. Evet arkadaşlar recep ivedik 5 filminin özetini anlatırken farklı konuya kaydık neyse vardır bundada bir hayır. Umarım bu yazıyı sonuna kadar okuyan bir kardeşimiz filmin altına yorum yapmaktan ve fikrini bizimle paylaşmaktan geri durmaz. HdFilmOynat.Com ailesi sizlere üstün hizmet vermekten gurur duyacaktır ve varlığınızdan memnuniyet duyacaktır.


Filmi online olarak sitemizden izleyebilirsiniz.. Recep İvedik 5 full izle

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Resimler

  "Recep İvedik 5 Sansürsüz Full izle 2017" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

  Yorumlara kapalı!

  
  toptan köfte dedektör